Нападателят на Атлетико (Мадрид) - Луис Суарес даде пореден тест за коронавирусна инфекция и резултатът се оказа положителен, съобщиха от пресслужбата на Футболната федерация на Уругвай.
Предстои нов тест, но по всичко личи, че опитният нападател ще пропусне предстоящите мачове.
На 18 ноември Уругвай посреща Бразилия в квалификация за Мондиал 2022, а на 21 ноември Атлетико (Мадрид) играе с Барселона на "Уанда Метрополитано" в среща от 10-и кръг на Примера дивисион.
Суарес премина в Атлетико преди началото на сезона именно от Барселона, където игра от 2014 г.
Уругваецът помогна каталунците да спечелят множество трофеи, сред тях четири титли в Ла Лига и толкова купи на страната, както и Шампионската лига.
Министър Керязов приветства участниците в Държавното първенство по скокове на батут
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра