Таня Ризова спечели златен медал на турнир по спортна стрелба в Сърбия

таня ризова спечели златен медал турнир спортна стрелба сърбия
Снимка: Български стрелкови съюз
21:40, 14.07.2023
Чете се за: 00:50 мин.

Таня Ризова спечели златен медал при жените на 10 метра пушка на турнира по спортна стрелба Гран При в Нови Сад .

Състезателката на СК Тракия завърши с финал от 250.4 точки и остави след себе си сръбските състезателки Ивана Максимович и Ива Раконяц.

При мъжете на 10 метра пушка Антон Ризов зае шесто място с резултат 165.1 точки във финала.

Отличиха с най-висшия орден на Франция журналиста от Франс прес, загинал в Украйна
Кирил Петков: Разделителната линия с президента е Украйна - ние не вярваме в мир, основан на завзети територии