Технически проблем възпрепятства вдигането на бариерите на жп прелезите на бул. "Шести септември", бул. "Свобода" и бул. "Пещерско шосе" в Пловдив, съобщиха от полицията.
Информация за проблема е постъпила преди около половин час от Националната компания "Железопътна инфраструктура" (НКЖИ).
Към момента са взети необходимите мерки за отстраняване на аварията, но от ОД на МВР - Пловдив съветват шофьорите да се придвижват по обходните маршрути през Коматевски възел и бул. "Марица" до пълното възстановяване на движението.
Екипи на полицията са в готовност да се намесят за подпомагане на трафика.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец