Българският бадминтонист постигна четири поредни успеха.
Теодор Митев спечели титлата на единично на международния турнир по бадминтон за юноши до 19 години в Хавана (Куба).
Българинът победи на финала поставения под №1 Херонимо Джиралдо (Колумбия) с 21:16, 21:18 и взе златото.
По пътя си до първото място Митев, който е втори в схемата, записа четири поредни успеха.
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
Шефът на ВиК-Несебър и заместникът му арестувани за подкуп от 7 - 9 хиляди евро