Треньорът на дубъла на ЦСКА 1948 отказа отборът му да доиграе контролата срещу Локо Сф

треньорът дубъла цска 1948 отказа отборът доиграе контролата локо
21:13, 06.02.2022

Контролата между дублиращия отбор на ЦСКА 1948 и Локомотив (София) беше прекратена след края на първото полувреме, след като треньорът на "червените" Валентин Димитров взе решение неговия тим да не излезе за второто полувреме.

Самият Димитров оправда решението си с отсъдената от главния съдия дузпа в 43-ата минута в полза на Локомотив.

"Няма никаква дузпа. Страничният съдия казва на главния, че дузпа няма, а той на своя глава решава и я дава. Трябва веднъж завинаги да се разбере, че не може дадени хора да дерибействат, когато им е дадена властта. Извинявам се още веднъж на колегите от Локомотив, че провалих контролата. Те нямат абсолютно никаква вина", сподели Димитров.

По този начин проверката, която се проведе на базата в Бояна, приключи при резултат 2:2, след като дубъла на ЦСКА 1948 на два пъти повеждаше чрез Валентин Йосков, но и в двата случая Димитър Митков възстановяваше паритета.

САЩ разглеждат сценарии на евентуална руска агресия в Украйна
Борис Георгиев и Даниел Дичев отпаднаха още на старта на турнира по джудо в Париж