Темата този път е провал във фискалната политика на кабинета
Третият вот на недоверие срещу правителството влиза за обсъждане в Народното събрание. Той беше внесен от "Възраждане" и подкрепен от МЕЧ и "Величие". Темата този път е провал във фискалната политика на кабинета.
Управляващите определиха като загуба на време внесения вот на недоверие от "Възраждане". От ПП-ДБ отново заявиха позицията си, че няма да гласуват срещу кабинета "Желязков" до окончателното решение за влизането на страна в еврозоната.
От "ДПС - Ново начало" и АПС не коментираха как ще гласуват.
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
По-високи пенсии от юли: От август се вдигат минималните осигурителни прагове и максималният осигурителен доход
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си