Три пъти се е увеличил стокообменът между България и Индия за последните 20 години. Това заяви в Русе посланикът на Република Индия у нас Нейно Превъзходителство Пунджа Капур.
Търговският обмен между двете страни миналата година е бил 338 млн. долара, а в медицински университети у нас учат над 600 индийски студенти.
Нейно Превъзходителство Пунджа Капур-посланик на Република Индия в България: Спектърът на стоките, които се търгуват между двете държави, е много широк. Например Индия купува много оръжия от България, стоки, които са произведени в агросектора. Във фармацевтичната промишленост има добър стокообмен. Новият обект на интерес е сътрудничеството в областта на услугите и аутсорсинга.
Проверяват сигнал за хранително натравяне на деца по време на футболен турнир в Пампорово
Протестиращи в Габрово настояха за повече сигурност и справедливост след побоя от 19 юни
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите