ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
Проверка на БНТ: Колко сме склонни да похарчим за подаръци?
Чете се за: 02:25 мин.
Външният министър за починалия в САЩ българин: Имам...
Чете се за: 01:45 мин.
Полицаи от Кюстендил разбиха престъпна група за...
Чете се за: 01:15 мин.
Мръсен въздух в София: И днес в градския транспорт се...
Чете се за: 00:45 мин.

ЗАПАЗЕНИ

Трима ще представляват България на Евробаскет 2025 за мъже

Чете се за: 01:27 мин.
Спорт

Елеонора Рангелова ще влезе в ролята на комисар за пореден път, докато Мартин Хорозов и Венцислав Великов ще бъдат сред реферите.

трима представляват българия евробаскет 2025 мъже
Слушай новината

Трима българи ще представляват страната ни на шампионата на Стария континент, който ще стартира в края на септември.

Българско присъствие няма да липсва и на Евробаскет 2025 за мъже в Латвия, Финландия, Полша и Черна гора. Трима българи ще представляват страната ни на шампионата на Стария континент, който ще стартира на 27 август и ще продължи до 14 септември. Това са Елеонора Рангелова, която ще бъде комисар, докато Мартин Хорозов и Венцислав Великов ще реферират, съобщиха от Българската федерация по баскетбол чрез своя официален сайт.

Елеонора Рангелова ще бъде комисар на мачовете от група D в Катовице, където се намират отборите на Полша, Франция, Словения, Белгия, Израел и Исландия.

На Хорозов бяха поверени срещите от гупа B, които ще се изиграят в Тампере. Там сили ще премерят тимовете на Финландия, Германия, Великобритания, Литва, Швеция и Черна гора.

От своя страна Великов ще реферира на двубоите от група C в Лимасол. В нея са съставите на Кипър, Испания, Италия, Грузия, Гърция и Босна и Херцеговина.

За трети пореден път Елеонора Рангелова, Мартин Хорозов и Венцислав Великов ще представят България на европейско за мъже.

Последвайте ни

Гледайте НА ЖИВО спорт безплатно на:

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?