Удинезе победи и излезе на трето място в Серия "А"

от Вяра Илиева
07:30, 04.10.2022
Чете се за: 01:35 мин.
удинезе победи излезе трето серия

Удинезе записа шеста поредна победа в италианската Серия "А". Отборът на Габриеле Чофи се наложи при визитата си на Верона с 2:1, а победният гол падна в края на добавеното време на срещата.

Верона поведе през първата част чрез Джош Диог, а тимът от Удине съумя да обърне нещата в своя полза през второто полувреме. Бето изравни за Удинезе с точен изстрел в 70-ата минута, а в заключителните секунди на срещата словенският национал Яка Бийол подари отбеляза и донесе трите точки на своя тим.

С успеха си в понеделник вечер, тимът на Удинезе се изкачи на трета позиция във временното класиране, на точка от лидерите Наполи и Аталанта. Ситуацията за Верона пък става все по-тежка, след като претърпя трета поредна загуба и остава в зоната на изпадащите с едва пет точки в актива си.

Доц. Наталия Киселова: До един месец след изборите президентът трябва да свика първо заседание на НС
Липса на кадри: Спешното отделение в Силистра работи с един дежурен екип през нощта