Успех за Барселона в последната контрола в САЩ

Осман Дембеле
09:46, 31.07.2022
Чете се за: 01:47 мин.

Барселона победи Ню Йорк Ред Булс с 2:0 в контрола, играна на стадион "Ред Бул Арена" в Харисън, Ню Йорк. Осман Дембеле и Мемфис Депай се разписаха за каталунците.

Възпитаниците на Шави Ернандес поведоха в резултата в 40-ата минута. Осман Дембеле стреля по земя с диагонален удар в далечния ъгъл за 1:0.

След почивката Даниел Еделман получи директен червен картон. Гостите за възползваха от численото предимство. Мемфис Депай открадна спорна топка след неразбирателство в противниковата отбрана и се разписа на празна врата, за да оформи крайния резултат.

Домакините така и не отправиха точен изстрел в хода на двубоя. Срещата бе проследена от бившия футболист на двата отбора Тиери Анри. Играчите на испанския гранд отпразнуваха победата в компанията на Дуейн Джонсън - Скалата.

Последната контрола на Барса е срещу УНАМ Пумас в неделя, 7 август, от 21:00 часа.

Александър Николов: Газ има, трябва разходите да се направят социално поносими
Десислава Атанасова, ГЕРБ: Правителството да организира публичен конкурс за доставки на газ