Двама митничари са пропуснали автобуса, който катастрофира на АМ “Струма”, през границата въпреки липсата на документи. Това обявиха от митническата управа на Република Северна Македония.
Автобусът от "Струма" нямал разрешение за международни превози на пътници
Срещу двамата служители са взети мерки и те са отстранени от работа. Предстои да бъде санкциониран и техният пряк ръководител. В системата на митницата не е отразено автобусът да е имал разрешително за международен превоз на пътници.
Отнеха лиценза на фирмата собственик на изгорелия автобус
Излизането на автобуса от държавата изобщо не е отразено в митническата система, според първоначалната проверка.
Цялото съобщение на митническата управа на РСМ можете да видите ТУК
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Санкциите срещу Русия: Ще останат ли в списъка патриарх Кирил и Вагит Алекперов?
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"