Двама митничари са пропуснали автобуса, който катастрофира на АМ “Струма”, през границата въпреки липсата на документи. Това обявиха от митническата управа на Република Северна Македония.
Автобусът от "Струма" нямал разрешение за международни превози на пътници
Срещу двамата служители са взети мерки и те са отстранени от работа. Предстои да бъде санкциониран и техният пряк ръководител. В системата на митницата не е отразено автобусът да е имал разрешително за международен превоз на пътници.
Отнеха лиценза на фирмата собственик на изгорелия автобус
Излизането на автобуса от държавата изобщо не е отразено в митническата система, според първоначалната проверка.
Цялото съобщение на митническата управа на РСМ можете да видите ТУК
100 животни бяха спасени от голям пожар в стопански двор в асеновградското село Червен (СНИМКИ)
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°
100 животни бяха спасени от голям пожар в стопански двор в асеновградското село Червен (СНИМКИ)