Превозвачи от градския транспорт на Пловдив ще бъдат глобявани с по 5000 лева, ако се движат с неделно разписание в пиковите часове на деня или ползват малки автобуси в този интервал, обявиха от Общината. Вече има наложени санкции, които предупредително са от по 1 000 лева.
Съвместни екипи от общински експерти и служители на ДАИ извършват ежедневни проверки, следят трафика през GPS-системата и правят моментни снимки като доказателство, уточняват от кметската администрация. Припомняме, че от 16 март превозвачите са задължени да се движат с автобуси над 70 места и с редовно разписание в часовете от 5 до 9 сутринта и от 16 до 19 вечерта.
По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)
"Сбогом, малки ангели": Отрупаха с цветя стадион "Славия" в памет на загиналите деца на АМ "Тракия" (СНИМКИ)