Треньорът на Лудогорец Валдас Дамбраускас призна, че отборът му е загубил заслужено от ЦСКА София с 1:2 в полуфинала-реванш от турнира за Купата на България по футбол.
“Не е първото разочарование в кариерата ми. Това да губиш е част от играта и винаги трябва да бъдеш подготвен да загубиш, ако си готов и да спечелиш.
Днес ЦСКА бе по-добрият отбор и заслужено стигна до финала.
Първото полувреме наклони везните в полза на съперника. След почивката играхме по-добре, но това бе твърде късно за нас”, каза Дамбраускас.
Яник Синер ще срещне сърбин на старта в Уимбълдън, Новак Джокович ще премери сили с китаец
Волейболните национали на България под 22 г. записаха нов успех над Португалия
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души
Патриарх Даниил: Санкциите срещу руския патриарх Кирил не постигат целта си