Наставникът на пловдивчани поясни, че част от задълженията към футболистите вече са изплатени.
Треньорът Васил Чергов поздрави футболистите на Локомотив за добрата игра срещу Левски, въпреки че пловдивчани отстъпиха с 1:2 в мач от 18-ия кръг на Първа лига.
Наставникът на пловдивчани вече мисли за стила на игра, с който "смърфовете" ще се отличават.
"Искам да поздравя момчетата за играта, която показаха. Не само за характера и волята, а за играта. Опитваме се да изградим стил на игра и днес ни се получи. Това са моменти, които ни дават увереност, че работата ни ще носи успехи. Резултатите ще дойдат. Съжаляваме, че не взехме положителен резултат. Трябва да се подобрят още някои неща в играта ни", заяви Чергов.
Той поясни, че част от задълженията към футболистите вече са изплатени.
"Опитваме се да си вършим работата, а нещата около клуба започват да се подобряват. Част от задълженията към футболистите са изчистени, надявам се скоро и останалите неща. Опитваме да се абстрахираме от това и да си вършим задълженията", допълни треньорът.
Димитър Пенев ще бъде увековечен с паметник до стадиона на ЦСКА в Борисовата градина
Мачът между Хамбургер и Байер Леверкузен бе отложен два часа преди началото му
БНБ няма да възстановява стойността на надраскани и повредени банкноти
Изборното законодателство: Как ще гласуваме през пролетта – с бюлетини и машини или само с машини