Верижна катастрофа с пътнически автобус и два автомобила на автомагистрала "Струма" до разклона за пернишкото село Боснек. Инцидентът е станал около 19:30 часа.
Няма пострадали при инцидента. Верижната катастрофа е станала в платното в посока Благоевград, а автобусът видимо е сериозно пострадал.
От кадри изпратени от наш зрител се вижда, че пътниците слизат на платното. Движението в района е затруднено и се осъществява само в лентата за изпреварване.
В момента изтеглят ударилите се автомобили и автобуса, за да не пречат на движението.

Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг