Верона реализира пълен обрат като домакин срещу Венеция в Серия А

След ранно разменяне на голове, "джалоблу" стигна до успеха чрез автогол на Йеси Йоронен десет минути преди края на мача.

Верона - Венеция
11:25, 05.10.2024
Чете се за: 00:47 мин.

Тимът на Верона победи Венеция с 2:1 в мач от седмия кръг на италианската Серия А. Домакините направиха пълен обрат в мача, след като Гаетано Орестиано откри резултата за "лагунарите" още във втората минута. Само седем минути по-късно датчанинът Каспер Тенгщед изравни за "джалоблу".

Десет минути преди края на мача Йеси Йоронен от Венеция си вкара автогол, което донесе трите точки на домакините.

Така тимът на Верона се изкачи на десето място в класирането на Серия А, докато гостите им в днешния двубой останаха на предпоследната 19-а позиция в подреждането.

Силно представяне на българските националки по футбол U15 на турнир за развитие на УЕФА