Министърът на младежта и спорта Весела Лечева се срещна с представители на Националното сдружение на кметовете на кметства в Република България (НСККРБ).
По време на разговора на министър Лечева с кметовете бяха обсъдени развитието на спортната дейност в малките населени места, проблемите при финансирането на клубовете и състоянието на базите.
Спортният министър и представителите на Националното сдружение на кметовете на кметства в Република България коментираха и начините, по които могат да бъдат удовлетворени нуждите от спорт и физическа активност в малките населени места в страната.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber!
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи:
Instagram: https://go.bnt.bg/instagram
Facebook: https://go.bnt.bg/facebook
LinkedIn: https://go.bnt.bg/linkedin
TikTok: https://go.bnt.bg/tiktok
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Състоянието на 17-годишните младежи, поразени от волтова дъга на жп гара Стара Загора, остава критично
Над 40 сигнала за мазут по Южното Черноморие, появиха се нови петна край Синеморец