Виляреал взе крехък аванс срещу Байерн (Мюнхен) преди реванша

виляреал взе крехък аванс байерн мюнхен реванша
23:39, 06.04.2022
Чете се за: 00:55 мин.

Отборът на Виляреал постигна минимална домакинска победа с 1:0 над Байерн (Мюнхен) в първия двубой между двата тима от четвъртфиналите на Шампионската лига.

"Жълтата подводница" откри резултата в 8-ата минута на срещата. Жерар Морено изведе Ло Селсо отдясно в наказателното поле на "баварците", аржентинецът върна топката към точката за изпълнение на дузпа, където Дани Парехо продължи към нахлуващия Данжума, който я отклони към долния десен ъгъл на вратата, пазена от Мануел Нойер.

Реваншът е следващата седмица във вторник, 12 април, от 22.00 часа българско време на стадион "Алианц Арена".

Урсула фон дер Лайен представя Плана за възстановяване и устойчивост на България
Войната в Украйна: Най-важното от деня