Винисиус спаси Реал от резил срещу Леванте

винисиус спаси реал резил леванте
09:06, 23.08.2021
Чете се за: 01:35 мин.

Отборът на Реал (Мадрид) направи грешна стъпка по пътя си към шампионската титла още във втория кръг на Ла Лига.

Възпитаниците на Карло Анчелоти достигнаха до зрелищно равенство 3:3 при гостуването си на Леванте, като до 72-ата минута изоставаха в резултата с 3:1, но крилото Винисиус донесе точката за Кралския клуб с два късни гола.

Срещата започна отлично за "белите" от Мадрид, които поведоха в резултата още в 5-ата минута чрез Гарет Бейл, но в рамките на 12 минути след началото на втората част домакините обърнаха развоя на събитията в своя полза след голове на Рожер и Хосе Кампаня.

Винисиус изравни за Реал в 73-ата минута след асистенция на Каземиро, но 6 минути по-късно Леванте отново излезе напред в резултата след гол на Робер.

Минута преди края на редовното време Винисиус се превърна в спасител за мадридчани отбелязвайки второто си попадения в срещата, което оформи крайното 3:3

По този начин Реал (Мадрид) вече има четири точки след първите си два мача, докато Леванте записа второ поредно равенство.

В пика на четвъртата вълна: Какво очакват училищата и вузовете през новата учебна година