Силен взрив стресна жителите на столичния район "Банкя". По първоначална информация се е взривил газов котел в частен дом. След взрива е възникнал пожар.
От полицията съобщиха, че се издирват двама души - мъж и жена. Спасителни екипи с полицейски кучета търсят хора, които евентуално са били в помещението.
Представител на фирмата доставчик на газ - "Овергаз", обясни, че взривът вероятно е тръгнал от къщата заради изтичане на газ.
Полицията е обезопасила района и не допуска преминаване на граждани.
Снимки: Десислава Кулелиева, БНТ





Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец