Двама работници на Национална компания "Железопътна инфраструктура" са загинали, след като са били прегазени от локомотив на частен превозвач, заявиха за БНТ от МВР.
Те са режели храсти и клони. В резултат на шума вероятно не са чули приближаващия влак. Започнало е разследване, МВР оказва съдействие. Това съобщи министърът на вътрешните работи Калин Стоянов.
Произшествието е станало в района на Стоков базар "Илиянци" в София.
По темата работиха Иво Никодимов и Айше Сали



Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
Назначават експертиза на мантинелите на АМ "Тракия" след тежката катастрофа, отнела живота на трима души
След мощните трусове във Венецуела: Десетки жертви и стотици ранени, обявено е извънредно положение