Военнослужещи унищожиха две ръчни гранати, открити при извършване на ремонтни дейности в частен дом в Раковски, съобщи пресцентърът на Министерството на отбраната.
Екип за обезвреждане на невзривени боеприпаси от 91-ви инженерен батальон за обща поддръжка, от състава на 55-и инженерен полк, под ръководството на капитан Петър Петров, унищожи две ръчни гранати с дървени дръжки, тип "Бухалка". Боеприпасите са открити на 19 август при извършване на ремонтни дейности в частен дом в град Раковски.
Военнослужещите действаха по заповед на командира на Сухопътните войски генерал-майор Деян Дешков.
Министерството на отбраната регулярно информира, че военнослужещи унищожават невзривени боеприпаси. В края на юли военнослужещи унищожиха невзривен боеприпас, открит в Пловдив.
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)