Момчетата на старши треньора Николай Желязков се наложиха над домакините с 3:1 (25:23, 17:25, 25:23, 25:19).
Волейболистите на Левски София победиха турския гранд Фенербахче във втората контрола, играна в Истанбул. Момчетата на старши треньора Николай Желязков се наложиха над домакините с 3:1 (25:23, 17:25, 25:23, 25:19).
В първата проверка вчера "сините" отстъпиха с 2:3 гейма.
Най-резултатен за успеха бе Владимир Гърков с 20 точки. Венислав Антов завърши с 16 точки, а Юлиус Фиркал се отчете с 10.
За съперника националът на България Денис Карягин реализира 15 точки. Мейсам Салехи записа 21 точки.
Шампионите завършват предсезонните контроли с турнир в Гърция през следващия уикенд. До момента те имат 8 победи и 1 загуба.
На 12 октомври сезонът стартира с вечно дерби срещу ЦСКА в полуфинал от турнира за Суперкупата на България, който ще се проведе в зала „Левски София“.
България се изправя срещу Канада в търсене на втора победа във втората седмица на Лигата на нациите
Италия прекъсна негативната си серия с победа над Бразилия в Лигата на нациите
Волейболните национали на България под 22 г. записаха нов успех над Португалия
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите