Българският посланик в Москва Атанас Кръстин е получил нота за ответните мерки, във връзка с експулсираните руски дипломати от София, съобщава РИА Новости.
На 22 март българското външно министерство обяви за персона нон грата двама дипломати от мисията в София.
След случая Москва обяви, че запазва правото си на "огледален" отговор.
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив