Янаки Милев започна с двусетова победа на тенис турнир в Турция

Българинът ще участва и в надпреварата на двойки

янаки милев класира четвъртфиналите сингъл турнира куршумлийска баня загуба габриел донев
11:52, 15.11.2023
Чете се за: 00:55 мин.

Янаки Милев се класира за втория кръг на сингъл на турнира за мъже в Анталия (Турция) с награден фонд 25 хиляди долара.

19-годишният българин победи на старта с 6:4, 7:6(7) Евгений Тюрнев от Русия. Срещата продължи 1 час и 56 минути.

Милев изоставаше с 3:5 във втория сет, но успя да стигне до тайбрек. В него Янаки изпусна три мачбола, но от четвъртата си възможност затвори мача в своя полза.

Българинът ще участва и в надпреварата на двойки в тандем с Рубен Господжинацки от Италия.

Калин Стоянов: Няма индикации за бежанска вълна към България заради войната в Газа
След ревизия от новия кмет: Близо 7 млн. лева липсват от сметките на община Благоевград