Йоан Стоянов се разписа при зрелищно равенство на Апоел Беер Шева с Бейтар

Апоел Беер Шева
Снимка: Facebook: Hapoel Beer Sheva FC
08:48, 24.12.2023
Чете се за: 01:27 мин.

Българският полузащитник Йоан Стоянов вкара за Апоел Беер Шева при зрелищното равенство 4:4 като гост на Бейтар Йерусалим в мач от 11-ия кръг на израелския шампионат.

Българинът влезе в игра в 72-ата минута и в 86-ата минута фиксира крайния резултат.

Тургеман откри резултата за Апоел Беер Шева с гол в 8-ата минута, ноБейтар направи пълен обрат с голове на Йона, Шуа и Морозов.

Бадаш намали от дузпа в 52-ата минута, а Хатуел изравни за Беер Шева в 58-ата минута.

Шамир си отбеляза автогол в 81-ата минута и Бейтар поведе с 4:3, преди Йоан Стоянов да оформи крайния резултат в 86-ата минута – 4:4.

Апоел Беер Шева е седми в класирането с актив от 12 точки.

Пламен Гълъбов игра цял мач за Нетаня при загубата с 1:2 при визитата си на Апоел Хайфа. Нетаня е на 11-ата позиция с 9 точки.