Юлия Иванова-Минчева пред БНТ: Серията няма да се реши в два мача (ВИДЕО)

Наставникът на женския волейболен ЦСКА Юлия Иванова-Минчева не скри задоволството си от победата с 3:0 гейма над Левски на полуфиналите на волейболната лига. Ето какво каза тя секунди след успеха:

Иванова-Минчева
19:44, 31.03.2024
Чете се за: 00:57 мин.

Наставникът на женския волейболен ЦСКА Юлия Иванова-Минчева не скри задоволството си от победата с 3-0 гейма над Левски на полуфиналите на волейболната лига. Ето какво каза тя секунди след успеха:

„Бяхме домакини, играехме пред нашата публика и беше по-вероятно да бием. Напрежението е голямо и в двата отбора о съм почти сигурна, че серията няма да приключи в два мача. Левски са противник, който има много джокери. Смятам, че ни предстои много тежък мач в залата на Левски.

Всичките геймове, без последния, бяхме на косъм да загубим. Всичко се реши последните ситуации. По-малко грешахме на сервис и това беше разковничето. Те тепърва имат да показват потенциала си“.