Ювентус и Интер не се победиха в първия полуфинал за Купата, масови разпраии след края на срещата

23:56, 04.04.2023
Чете се за: 02:10 мин.
ювентус интер победиха първия полуфинал купата масови разпраии края срещата

Отборите на Ювентус и Интер завършиха наравно 1:1 в първа среща между двата тима от полуфиналите в турнира за Купата на Италия, която се проведе в дома на "бианконерите" в Торино.

Любопитното е, че и двете попадения в срещата паднаха след 80-ата минута, като Хуан Куадрадо даде аванс на "Старата госпожа" в 83-а минута, след като се възползва от лошо изчистване от страна на отбраната на гостите.

Дълбоко в добавеното време на мача обаче Бремер игра с ръка в наказателното поле и Интер получи правото да изпълни дузпа. Ромелу Лукаку застана зад топката и я прати в мрежата на Войчех Шченсни, с което фиксира и крайното 1:1.

Истинският хаос обаче започна след попадението на белгиеца, тъй като то доведе до ескалация на напрежението между футболистите и на двата отбра. В крайна сметка съдията Давиде Маса показа жълти картони на двамата голмайстори Куадрадо и Лукаку, но за Ромелу той беше втори в срещата и респективно червен, който изпрати нападателя предсрочно към съблекалните.

След края на двубоя обаче разправиите между двата състава продължиха, което доведе до изгонването и на Хуан Куадрадо от тима на Ювентус, и на Самир Ханданович от този на "нерадзурите".

Така или иначе футболният спор между Юве и Интер приключи при резултат 1:1 и така всичко ще трябва да бъде решено на реванша в Милано, който е насрочен за 26 април.

Челси и Ливърпул отново не си отбелязаха голове в първия мач на "сините" без Греъм Потър
Фрайбург удари Байерн като гост с дузпа в добавеното време и продължава към полуфиналите за Купата