Ювентус постигна комфортна победа над предпоследния Кремонезе

23:39, 14.05.2023
Чете се за: 01:27 мин.
Ювентус Кремонезе

Ювентус победи Кремонезе с 2:0 в мач от 35-ия кръг на Серия А. Николо Фаджоли и Бремер се разписаха за бианконерите.

В хода на първото полувреме Аркадиуш Милик и Бремер стреляха по посока на вратата на Марко Карнезеки, но стражът на гостите спаси ударите им.

След почивката възпитаниците на Масимилиано Алегри заиграха по-активно в преден план и заслужено стигнаха до гол, дело на Николо Фаджоли. Полузащитникът получи подаване от Федерико Киеза и откри резултата.

Аркадиуш Милик също бе близо до това да се разпише, но попадението му бе отменено поради засада.

Домакините подпечатаха успеха си с второ попадение в 79-ата минута. Бремер стреля с глава от непосредствена близост.

Ювентус заема втората позиция в класирането с актив от 69 точки. Кремонезе остава на предпоследното 19-о място с 24 пункта.