Ювентус започна подготовхата си с успех над мексиканци в Лас Вегас

Ювентус
09:39, 23.07.2022
Чете се за: 01:25 мин.

Ювентус победи Чивас Гуадалахара с 2:0 в контрола, играна на стадион "Алийджънт" в Лас Вегас. Козимо Марко Да Грака и Матия Компаньон бяха точни за "бианконерите".

Грандът от Тотино поведе в резултата в 10-ата минута чрез с попадение на юношата на тима Козимо Марко Да Грака. Друг представител на школата Николо Фаджоли стреля в гредата в 32-ата минута.

На почивката наставникът на италианците Масимилиано Алегри пусна в игра изцяло нов състав. Резервата Матия Компаньон удвои аванса на отбора и оформи крайния резултат в 80-ата минута.

Летните попълнения Анхел ди Мария, Пол Погба и Бремер дебютираха за тима. Бразилецът се появи като резерва.

Следващата контрола на Ювентус е на 27 юли, сряда, от 3.30 часа срещу Барселона на стадион "Котън Боул" в Далас.

Арсенал закупи втори шампион от Манчестър Сити
Христо Иванов след изтеклия запис: ГЕРБ и ДПС искат избори, смятат, че дестабилизацията в държавата ще ги изпере