Полицията в Пловдив задържа шофьора, който снощи причини тежка катастрофа с материални щети и избяга.
Шофьорът е на 23 години, а според полицаите е цяло чудо, че младежът е невредим след инцидента.
Снощи той е шофирал с висока скорост, загубил е контрол върху управлението на автомобила си и последователно се е ударил в метална ограда, бетонна ограда и табло на газоразпределителната мрежа в квартала. За щастие, не са засегнати тръбите с газ и не е имало изтичане.
Инцидентът е заснет от охранителни камери. На записът се вижда как шофьорът излиза от колата и напуска местопроизшествието с помощта на жена с друга кола.
Образувано е досъдебно производство, а причините за инцидента се изясняват.
Подробности вижте в прякото включване на Димитър Димитров.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец