Във Варна започна масовото тестване на учители. Антигенни тестове са направени на близо половината от педагогическия персонал.
В средно училище “Александър Пушкин” до обяд приключи тестването на всички учители. Един от тях е дал положителен резултат за COVID-19. Около 30% са учителите, които искат да бъдат ваксинирани. От непедагогическия персонал желаещите са 8 на сто.
Как протича масовото тестване на учители за COVID-19
С новите ваксини, които се очаква да пристигнат на територията на Варненска област, до края на седмицата ще приключи ваксинирането на лекарите и веднага след тях започва имунизирането на учителите.
Автор: Светлана Ганчева
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
Шефът на ВиК-Несебър и заместникът му арестувани за подкуп от 7 - 9 хиляди евро