Започват четвъртфиналните плейофи в женското волейболно първенство

12:04, 15.03.2023
Чете се за: 01:17 мин.
марица пловдив завърши успех редовния сезон националната волейболна лига жени
Снимка: ВК Марица Пловдив

Започват четвъртфиналните плейофи в женското волейболно първенство у нас. Волейболният шампион на България Марица (Пловдив) е домакин на Марица 2022 (Пловдив) в първия двубой между двата тима. Мачът ще се играе в залата на Пловдивския университет и започва в 18:00 ч. Марица спечели редовния сезон за пореден път с общо 40 точки, а Марица 2022 завърши на последното място в редовния сезон с една точка.

В Казанлък местният отбор на Казанлък Волей се изправя срещу Варна ДКС от 16:00 ч. В друг четвъртфинал в 18:00 ч. един срещу друг излизат ЦСКА и Хектор. В 19:00 ч. започва първата среща между Славия и Левски.

Играе се до две победи от три срещи. Реваншите са на 17 март (петък), а евентуалните трети срещи са планирани за 21 март.

Винсент Крихмайер спечели спускането от финалите на Световната купа по ски алпийски дисциплини в Солдеу