Екипи на пожарната са намерили тяло на жена във взривилата се къща в Банкя, потвърди директорът на СДВР главен комисар Любомир Николов.
Продължава да се издирва и другият безследно изчезнал - нейният брат. Комисарят не изключи той също да е под отломките.
Една къща в близост до местопроизшествието е евакуирана
"Няма опасност от повторен взрив и изтичане на газ. Електричеството вече е възстановено", заяви Николов.
Вижте подробности в прякото включване.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец