11 отбора ще участват в НБЛ
Жребият за новия сезон в НБЛ ще бъде изтеглен в средата на следващата седмица. Това обявиха от лигата чрез своя официален сайт. Тегленето ще се проведе на 12 септември (четвъртък) в зала в столичната „Триадица“. Началото на жребия е планирано за 11:00 часа.
През новия сезон в баскетболния роден елит ще участват 11 клуба. Това са Академик Пловдив, Балкан Ботевград, Берое Стара Загора, Левски, Миньор 2015, Рилски спортист, Спартак Плевен, Черно море Тича, Черноморец Бургас, Шумен и Ямбол.
Апоел Тел Авив отново посочи "Арена София“ като резервен вариант за мачовете си в Евролигата
Баскетболните националки до 20 г. надиграха тима на Гърция в контрола преди европейското в Самоков
Орлин Атанасов: Бъдещето на българския баскетбол не зависи само от формата на НБЛ
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата