Капитанът на националния отбор на България бе избран за MVP при чистия успех на тима му срещу Индикпол АЗС (Олшчин).
Алекс Грозданов и неговият Богданка ЛУК (Люблин) записаха чист успех срещу Индикпол АЗС (Олшчин) с 3:0 (25:23, 25:21, 25:12) в мач от 28-и кръг в полската Плуслига.
Капитанът на националния отбор на България игра феноменално и реализира 14 точки (1 ас, 5 блокади), с което стана най-резултатен и бе избран за MVP.
Диагоналът Кевин Сасак добави още 11 точки (4 блокади), звездата Уилфредо Леон записа 10 точки (2 аса).
Аржентинецът Мануел Армоа стана най-резултатен за Олшчин с 13 точки (1 ас, 1 блокада).
Така Богданка отново се изкачи на четвъртата позиция във временното класиране с актив от 60 точки (20 победи, 8 загуби). Олшчин има актив от 34 точки (10 победи, 18 загуби) и е на 11-то място.
В следващия си двубой Грозданов и Люблин приемат италианския Кучине Лубе (Чивитанова) и Алекс Николов в сряда, 12 март, в първия финал в Чалъндж къп.
Възпитаници на спортното училище в Пловдив обновиха общежитието си с галерия на олимпийските ни шампиони
Жоан Лапорта критикува поведението на Килиан Мбапе след финала за Суперкупата на Испания
Мохамед Али ще бъде почетен от Американската пощенска служба с марка с неговия лик
За 12 дни данъчните са засекли 28 нарушения, свързани с увеличението на цените
Росен Желязков върна на президента мандата за съставяне на правителство неизпълнен