Шофьорът от пловдивския кв. Столипиново, който се качи на автомобил без книжка и уби двама приятели, е шофирал под въздействието на алкохол, съобщиха от полицията.
Пробата е показала, че момчето е карало колата с 1,55 промила алкохол в кръвта. Резултатите от тестовете за наркотици все още не са готови. Преди три дни четирима младежи се качили в автомобила след празненство в Пловдив. 19-годишният шофьор, който е неправоспособен, се ударил в уличен стълб. Вследствие на сблъсъка загинаха двама негови приятели - на 16 и 19 години.
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи
Почти 30° тази нощ в Германия: Спряха трамваите в Лайпциг, след като жегата разтопи релсите