Българската национална телевизия започна снимките на ново предаване - от февруари в ефира стартира поредицата "55 лица от вашия живот".
Анна Ангелова, водещ на "55 лица от вашия живот": Ще се срещнем с лицата, които са оставили траен отпечатък в 55-годишната история на телевизията. Ще ви срещнем с лицата, които променят лицата на всички от нас. Като отново ще заложим на богатия архив на телевизията, защото това не е просто архив, а документ на историята.
Предаването започва през втората половина на месец февруари и ще бъде с продължителност 30 минути. "55 лица от вашия живот" ще се излъчва четири пъти в седмицата, в праймтайма на БНТ.
Драгомир Драганов, водещ на "55 лица от вашия живот": Гледайте ни - понеделник, вторник, сряда и петък от 19 и 15.
Президентът Илияна Йотова откри Общобългарското тържествено събрание по повод 150-годишнината от Априлското въстание
Световноизвестният български баритон Владимир Стоянов с първи майсторски клас в Национална музикална академия
"Провадия-Солницата" получи Знака за европейско наследство за 2026 г. на церемония в Брюксел
Програмата на "Прогресивна България" – икономическо развитие и борба с олигархичния модел
Крал Чарлз III пред Конгреса: Британско-американските връзки са незаменими и неразрушими