Какви са очакванията на едно българо-френско семейство за решаващия мач? Българката Ралица Пейчева и французинът Гийом Татон работят във Виетнам и тази вечер всеки от тях ще подкрепя своя отбор.
Ралица и Гийом очакват мачът да бъде изключително напрегнат и всеки стиска палци на своя отбор.
Гийом Татон: Тя ще подкрепя България, аз Франция, но в крайна сметка подкрепяме най-добрия.
Двамата се шегуват, че волейболът може да предизвика и лек семеен спор.
Ралица Пейчева: Може и да се поскараме малко в един момент. Мачът ще бъде голямо предизвикателство, защото и двата отбора са много добри. Разбира се, мисля, че България ще победи, отборът е много добър, жънат победи, Франция ще има много сериозна конкуренция, един много достоен противник.
Гийом Татон: Ние, французите вярваме в победата, това казват хората във Франция. Мисля, че ще бъде интересен мач, до последно ще има напрежение, определено. Ще се борим до последната минута.
Ралица Пейчева: Няма значение кой тим ще победи, накрая и двамата ще бъдем доволни. Ако България победи и двамата ще сме щастливи, ако Франция победи и двамата ще сме щастливи, но по време на мача всеки ще подкрепя неговия тим.
Двамата с нетърпение очакват българо-френския сблъсък.