На протест срещу ниския стандарт на живот излязоха граждани в Благоевград. Протестът премина под надслов "Не на убийството на България".
Събралите се заявиха, че проявата е продължение на протестите от преди месеци в страната срещу високите цени на водата и тока. По думите им, горивата през последните две седмици отново поскъпват.
Недоволните граждани заявиха, че са избрали Националния празник за протестните си действия, защото не искат страната ни да е зависима от външни фактори. Протестът продължи с автошествие по улиците на града.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец