Пореден протест на жителите на Асеновград тази вечер. Причината е, че все още не са удовлетворени исканията на протестиращите. Очаква се шествието да започне около 19:00 часа. От Инициативния комитет се надяват да има някакъв ефект от протестните действия през последните месеци. Според хората Общината действа по разрешаването само на определени проблеми и това не удовлетворява жителите.
Според Йордан Тодоров в Асеновград е започнала регистрация на незаконно пребиваващите роми в града, което не се одобрява от протестиращите. След недоволството в ромския квартал "Лозница" бяха съборени 16 незаконни постройки. Очаква се там да бъде изградена и полицейска приемна, където да има 24-часово полицейско присъствие.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
Аферата "Баба Алино": Само един човек от задържаните 25 души остава в ареста