Автобус се блъсна в чакалнята на международната автогара Сердика в столицата. Пострадали няма, тъй като помещението е било празно.
Инцидентът е станал между 12:30 и 13:00 часа при опит на водача да паркира. Тя е разказала пред органите на МВР, че ѝ е прилошало. Жената е откарана за преглед в болница. Автобусът се е връщал от Португалия, пътниците не са пострадали. Изпочупени са част от стъклата на автогарата.
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Трагедията на АМ "Тракия" със загиналите деца и бащата на едното от тях продължава да поражда въпроси за причините
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°