Жителите и гостите на Благоевград ще имат възможност да паркират безплатно в “синята зона” на града по време на Великденските празници.
През официалните почивни дни ще се паркира свободно на определените места с въведен свободен режим на кратковременно платено паркиране на пътни превозни средства. Паркирането в синята зона и извън нея ще се извършва при спазване на Закона за движение по пътищата.
Това се прави с цел да се оптимизира достъпът до центъра на областния град с оглед на засиления трафик по празниците.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"