Тежка катастрофа между лек автомобил и камион затрудни за повече от 2 часа движението по столичния булевард "Рожен" в посока "Илиянци". В следствие на удара леката кола е смачкана, а товарният автомобил с благоевградска регистрация се е преобърнал на платното.
Причина за инцидента е отнето предимство на леката кола от страна на камиона - това коментираха за БНТ от "Пътната полиция". При сблъсъка няма загинали. Водачът на лекия автомобил е със счупена ключица, а другият е невредим. Движението е възстановено.
С черна статистика по пътищата започва новата седмица. При катастрофа на пътя Кнежа - Долни Луковит загинаха трима души, а един беше ранен.
;Други трима младежи загинаха снощи при тежка катастрофа на прохода "Хаинбоаз". Инцидентът е станал в района на село Пчелиново. Ударили са се камион и лек автомобил. На ляв завой шофьорът загубил управление, колата се завъртяла няколко пъти и навлязла в насрещното платно. Тогава автомобилът е ударен от тежкотоварния камион. На място загинали 28-годишният водач на леката кола и 27-годишна жена. Третият пътник - 29-годишен мъж починал в линейката на път за болницата. Най-вероятната причина за катастрофата е несъобразена скорост.
40% искат управление около нова политическа сила, сочи проучване на "Алфа Рисърч"
"Алфа Рисърч": Българите оценяват 2025 г. като по-успешна за себе си, отколкото за страната и света
97 медала от международни и европейски олимпиади са спечелили отборите ни по природни науки
Пристигнаха още два изтребителя F-16 в авиобаза „Граф Игнатиево“ (СНИМКИ)
Депутатите от бюджетната комисия приеха удължителния закон на първо четене (ОБЗОР)
Земеделието под риск: Ще има ли българско мляко и месо на трапезата ни?