Четвъртокласници от симитлийското село Крупник направиха добро дело. Ученици от училище "Св. Св. Кирил и Методий" дариха дневните си пари на възрастна жена от селото, за да може да си закупи лекарствата. Децата имат намерение това да не бъде последната им инициатива - те вече имат идеи за следващи благотворителни кампании.Вижте и още във видеото.
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?
Бюджет 2026: Финансовото министерство ще обяви параметрите на план-сметката