Започна дезинфекцията на съдовете за твърди битови отпадъци в Плевен. Тя се извършва веднъж годишно през лятото. Ще бъдат измити и дезинфекцирани 1200 контейнера. За целта се използва специален автомобил, като пред него се движи сметоизвозваща кола, в която се изсипват отпадъците. Празният контейнер се поставя в корпуса на машината, където се обработва с вода и препарати, без да се замърсява околната среда.
Ще бъдат измити и дезинфекцирани 1200 контейнера. За целта се използва специален автомобил, като пред него се движи сметоизвозваща кола, в която се изсипват отпадъците. Празният контейнер се поставя в корпуса на машината, където се обработва с вода и препарати, без да се замърсява околната среда.
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи