Днес от Военномедицинска академия изписаха колегата ни Иво Никодимов, който беше нападнат миналата седмица в Борисовата граадина. В профила си във Фейсбук журналистът благодари на медиците, които положиха грижи за възстановяването му. Все още обаче Иво няма да се върне на екран, Сутрешният блок ще продължи да води Илина Бисерова.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг