Лекари в малък град в Северна Индия извършиха операция, при която извадиха 40 ножа от стомаха на човек, развил навика да поглъща металните прибори след пътен инцидент. Мъжът е полицейски служител и е потърсил медицинска помощ, след като е почувствал силни стомашни болки и слаб апетит.
Според лекарите мъжът първоначално им е казал, че е погълнал 28 ножа, но са открили в стомаха му много повече. Отговорният за операцията хирург подчертава, че никога не е виждал такова нещо през живота си. След операцията лекарският екип е сканирал цялото тяло на пациента, за да се уверят, че няма повече метални или дървени останки в организма му. Състоянието му в момента е стабилно.
Фреска в базиликата „Сан Клементе“ може да разкрие реалния образ на светите братя Кирил и Методий
Продадоха портрет на гола жена от Модиляни за рекордните над 63 милиона долара
Анджелина Джоли превръща личната си болка в актьорско изпълнение във филма "Мода"
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"