Днес пред Паметника на Съветската Армия се проведе двучасов клас по Канго Джъмпс. Канго Клуб България и Столична Община район Люлин се събраха в покрепа на Фондация "Артон", която специализира в лечението на онкоболни деца чрез изкуство.
Идеята на фондацията е да подобри емоционалното състояние на лекуващите се деца като им помогне да изразят себе си, поясни Светлана Чавгънова, изпълнителен директор на фондацията. Към събитието се присъединиха и Тити Папазов и Преслава Пейчева.
Светлана Чавгънова, изп. директор фондация "Артон" България: Тя включва сесии по арт терапия и отделно по музикотерапия, както казах, паралелно на болничният престой на дечицата, по времето на лечението, докато те са в клиниките, докато те лежат в стаите, има определени часове по график, в които ги посещават арт терапевти, художници, декоратори, пластично изкуство, отделно сесии по музикотерапия, и те творят.
Бедственото положение в Струмяни продължава: Военни, пожарникари и доброволци помагат на пострадалите
Таван на университетските такси: Студентите ще знаят предварително максималния им размер за цялото си обучение
Минимална заплата от 660 евро за 2027 г.: Какви са прогнозите на Министерство на финансите?
"Активни потребители": 5 от тествани 12 сирена от „Кошница с грижа“ съдържат над 60% вода